Elektronik ve Otomasyon
0216 314 62 00       info@masterdecos.com

Otomasyon ve Elektrik Panoları

Otomasyon ve Elektrik Panoları

2003 yılında kurulan Decos Elektronik, Türkiye elektrik ve otomasyon pano imalat pazarının önde gelen firmalardan olup üretimine sürekli olarak gelişen ve genişleyen ürün çeşitliliği ile devam etmektedir.

Kalite ve müşteri taleplerini standartlara uygunluk koşuluyla karşılamayı kural edinen firma, teknoloji kullanımını ve üretim standartını yükseltmeyi temel kural olarak benimsemiş, bu sürecin sonunda sektörel deneyimi ile pazarda haklı bir ün kazanmış ve yerel birçok üretici tarafından izlenir olmuştur.

Kuruluşundan başlayarak iç pazarın pano ihtiyacını karşılamaya yönelerek, uzmanlığını teknolojiyi izlemekteki duyarlılığıyla birleştirmiş ve uluslararası alanda müşteri profilini çeşitlendirerek arttırmış olan Decos Elektronik, uluslararası pazarda da varlığını kanıtlayarak pazarın isteklerine cevap verebilir deneyim bilgi ve kalite düzeyine ulaşmıştır.

Yatırım, işletme güvenliği ve üretim sürekliliğinin önemli olduğu tüm uygulamalar için vazgeçilmez bir firma haline gelmeyi hedefleyen Decos Elektronik, Uestco ve Prima LNG işbirliği ile öncelikle Fransa, İtalya ve Belçika olmak üzere uluslararası pazarda da alanında ilk sıralarda kendine yer edinmiştir.